HÁZENÁ MUŽI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Derby Jiskře vůbec nevyšlo a po vyrovnaném poločase 17:17 kutnohorský soupeř domácí tým vysoko porazil o jedenáct branek

Házenkáři Jiskry zajíždí ve 3. kole do Úval k utkání s HC Kolín

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Zruč nad Sázavou – Házenkáři Jiskry Zruč nad Sázavou hostili v 2. kole Středočeské společné regionální ligy celek Sparty Kutná Hora.

2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 30:41 (17:17)

Sestava a branky Jiskry: Vinc, Fojta – Kafka 6, Petrík 6, Tůma 4, Mikšík 4, Šveněk 3, Červinka 3, Korel 2, Jindřich 2, Kopecký, Růžička. Branky ze 7 hodů: 2/3. ŽK: 1/0. Vyloučení: 2/2 (Jindřich, Korel – Hovorka 2x). Diváci: 35. Rozhodčí: Matěj Radník – Ondřej Šimon. Trenéři: Václav Starý – Jan Falge.