HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Starší žáci Jiskry v Městské sportovní hale v Poděbradech vysoko porazili oba soupeře – Poděbrady a Úvaly

V dalším kole se představí starší žáci v Hostivicích, utkají se s domácími Hostivicemi a Kutnou Horou

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

PoděbradyStarší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou nastoupili v 3. kole mistrovského ročníku 1. středočeské ligy v Poděbradech, kde se utkali s celky: Sokol Úvaly a Házená Poděbrady. V letošním ročníku 1. SL startuje 5 týmů (každý s každým). Hrací doba je určena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou. Tobiáš Sixta ve dvou utkáních municí nešetřil, zacílil do branek soupeřů sedmatřicetkrát.

Házená Poděbrady – Jiskra Zruč nad Sázavou 16:37 (7:21), sestava a branky Jiskry: Dudák Matěj 4 – Bělina Matěj 3, Sixta Tobiáš 17/1, Pustka Felix 8, Hoang Le Hai Dang 2, Jelínek Patrik, Mach Štěpán, Forejt Patrik 3. Trenér: Jindřich Pustka. Vedoucí týmu: Jan Svoboda, Jaroslav Zeman.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 2/0. Branky ze sedmiček: 0/1, rozhodčí: Vejvar Lukáš – Čížek Petr.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly 35:22 (19:6), sestava a branky Jiskry: Dudák Matěj 3 – Bělina Matěj, Sixta Tobiáš 20/1, Pustka Felix 8, Hoang Le Hai Dang 2, Jelínek Patrik, Mach Štěpán, Forejt Patrik 2. Trenér: Jindřich Pustka. Vedoucí týmu: Jan Svoboda, Jaroslav Zeman.

Tabulka: (viz foto)

Příští program: 4. kolo (2. listopadu v Hostivicích)