Mladíci Jiskry porazili v okresním derby Spartu Kutnou Horu. Utkání se Sokolem Úvaly vítězné nebylo

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Mladíci Jiskry porazili v okresním derby Spartu Kutnou Horu. Utkání se Sokolem Úvaly vítězné nebylo, v zápase ale hráči obou celků nastříleli 70 branek

V dalším kole se představí starší žáci v Poděbradech, utkají se s domácí Házená Poděbrady a Sokolem Úvaly

Facebooky o házené: Sportovní ozvěny – JT a Joseph Thomans sport

Zruč nad Sázavou – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou nastoupili v 2. kole mistrovského ročníku 1. středočeské ligy v domácím prostředí, kde se utkali s celky: Sokol Úvaly a Sparta Kutná Hora. V letošním ročníku 1. SL startuje 5 týmů (každý s každým). Hrací doba je určena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly 32:38 (17:21), sestava a branky Jiskry: Jelínek – Sixta 10, Pustka 9, Smejkal 1, Dan Hoang 1, Forejt 1, Mach, Bělina 2, Kirňák 6, Dudák 2. Trenér: Jindřich Pustka. Vedoucí mužstva: Jan Svoboda.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 2/0. Branky ze sedmiček: 0/3, rozhodčí: Macan David – Radník Matěj.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 29:22 (17:11), sestava a branky Jiskry: Jelínek – Sixta 11/3, Pustka 6, Smejkal, Dan Hoang 2, Forejt 1, Mach, Bělina, Kirňák 2, Dudák 7. Trenér: Jindřich Pustka. Vedoucí mužstva: Jan Svoboda.

Tabulka: (viz foto)

Příští program: 3. kolo (19. října v Poděbradech)