HÁZENÁ
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Minižáci Jiskry odehráli ve Sportovní hale v Golčově Jeníkově tři utkání v házené bez počítání skóre

HÁZENÁ MINIŽÁCI 4+1 – ZPRAVODAJSTVÍ – FOTO | Minižáci Jiskry odehráli ve Sportovní hale v Golčově Jeníkově tři utkání v házené bez počítání skóre

Turnaje se zúčastnilo osm celků – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, HC Kolín 1, HC Kolín 2, HC Kolín 3, HC Kolín 4, Sparta Kutná Hora 1, Sparta Kutná Hora 2, Házená Poděbrady

Golčův Jeníkov – Házenkářský oddíl HC Kolín uspořádal ve Sportovní hale v Golčově Jeníkově první podzimní mistrovský turnaj Středočeské ligy minižáků 4 + 1.

V letošním ročníku 2024/25 žákovské kategorie startuje v podzimní části čtrnáct celků – Jiskra Zruč nad Sázavou, Sparta Kutná Hora, Házená Mělník A, Házená Poděbrady, Sokol Kostelec nad Labem, Sokol Bělá pod Bezdězem, Sokol Libčice nad Vltavou, HC Kolín, TJ Turnov, Spartak Příbram, Sokol Úvaly, AŠ Mladá Boleslav, Házená Mělník B, SK Hudlice  (navíc se přidávají béčka či céčka týmů).

Ve Sportovní hale v Golčově Jeníkově se utkalo osm týmů – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, HC Kolín 1, HC Kolín 2, HC Kolín 3, HC Kolín 4, Sparta Kutná Hora 1, Sparta Kutná Hora 2, Házená Poděbrady.

Skupina A: HC Kolín 1, HC Kolín 4, Jiskra Zruč nad Sázavou, Sparta Kutná Hora 1

Skupina B: HC Kolín 2, HC Kolín 3, Sparta Kutná Hora 2, Házená Poděbrady

Hrálo se ve dvou skupinách systémem každý s každým, hrací doba při čtyřech týmech ve skupině byla 1 x 12 minut plus 5 minut přestávka (celkem 12 zápasů na dvou zmenšených hřištích).

Soutěž se hraje turnajovým způsobem. V nich se jednotlivá utkání hrají bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.